Ondřej Müller stříbrný na mistrovství Evropy

V út 27. května 2014 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Mezinárodní turnaje.

Polský Krakov hostil o víkendu devatenácté mistrovství Evropy v billiard-hockeyi šprtci a na turnaji nechyběli ani členové BHC Most. V kategorii mužů obsadil Ondřej Černý desáté a Kamil Blažek sedmnácté místo. V juniorské kategorii hrál Ondřej Müller a jeho cesta turnajovým pavoukem skončila až ve druhém prodloužení finále, kde podlehl žďárskému Robinu Homolkovi. Do své i klubové sbírky úspěchů tak přidal evropské stříbro.

Vítězové mistrovství Evropy v billiard-hockeyi šprtci:

• Družstva: Česká republika (M.Škorpík, J.Frankl J., P.Koloděj, J.Honsa J., D.Kyzlink)
  • Muži: Jakub David (BHK Orel Boskovice)
  • Ženy: Martyna Mazurczyk (Polsko)
  • Junioři: Robin Homolka (BHL Žďár n.S.)

Do šprtcové soutěži ME zasáhli ještě Kateřina Doležalová (Lejdýs Most, 11.místo) a junior Lukáš Doležal (Black Sharks Most, 16.místo). Ti ale do Krakova přijeli hlavně kvůli air-hockeyi a táhlovému hokeji Chemoplast. Výsledkový přehled ME je k dispozici na webu WTHA, fotky v klubové fotogalerii.