Šprtec se hrál na sportovních dnech

V čt 26. června 2014 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci, Mezinárodní turnaje.

Sportoviště 15.základní školy Most hostila stejně jako v minulém roce Sportovní setkání Most-Marienberg. Němečtí hosté nastoupili pouze do fotbalového turnaje a k atletickým disciplínám, šprtcový turnaj se musel obejít bez nich. V konkurenci pěti desítek účastníků zvítězil Petr Henych (Sokol Stochov-Pečky) před mezibořskou dvojicí Chládek, Parák. Nejlepším z členů BHC Most byl na čtvrtém místě Ondřej Černý (BHC AB Stain Most).

Jarní část sezóny uzavřel turnaj hraný v rámci Sportovního dne mosteckého gymnázia. Vyhrál Martin Potůček, následován na stupních vítězů Ondřejem Černým a Janem Vacínem.

Kompletní výsledky obou turnajů budou po zpracování publikovány na webu Unie hráčů stolního hokeje.