Tým Real Draci 18.ZŠ Most úspěšně odstartoval Český pohár 2015

V ne 23. listopadu 2014 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Dvěma turnaji nejnižší úrovně Expres odstartovali mostečtí hráči Český pohár jednotlivců 2015. A v hlavních rolích byly tentokrát dívky z týmu Real Draci 18.ZŠ Most. V západočeských Mladoticích, kde se soutěž konala vůbec poprvé, zvítězila Valentina Grimmová. Její spoluhráčka Pavla Mišíková skončila třetí. Za domácí BHC Fair Play Mladotice bodoval na druhém místě Vít Vojtěch.

V rámci Noci sportovišť pak Draci další turnaj sami uspořádali. Na domácích stolech na 18.ZŠ Most obsadila Pavla Mišíková tentokrát druhé místo, těsně za vítězným Adamem Písaříkem (Gymnázium Most). Kompletní výsledky obou turnajů budou po zpracování publikovány na webu Unie hráčů stolního hokeje. Na fotky z Mladotic se můžete podívat ve fotogalerii.

V rychlém tempu pokračují billiard-hockeyiové soutěže i nadále. Nejvýznamnější z nich se aktuálně chystá na tuto sobotu, kdy na Hoře Svaté Kateřiny proběhne 35.mistrovství republiky.