StarColor Cup pro brněnského Kučeru

V út 20. ledna 2015 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Poprvé v roce 2015 nastoupili k soutěžním zápasům billiard-hockeyisté. V domácím prostředí na 15.ZŠ v Mostě pořádali turnaj StarColor Cup, který byl do Českého poháru zařazen jako podnik střední úrovně ČP12.

Na medailové pozice se ale nikdo z mosteckých nedokázal prosadit. Zvítězil brněnský Martin Kučera před dvojicí stochovských hráčů Tůma a Purket. Nejlepším domácím hráčem byl pak na pátém místě Matěj Šanoba (BHC StarColor Most „B“). Velmi sympatický výkon podal jeho oddílový spoluhráč Adam Písařík, který s bilancí tří výher a tří remíz obsadil sedmé místo. A ze stejného oddílu, tedy druholigového BHC StarColor Most „B“, je i vítězka kategorie žen Daniela Uherová.

V tradičně početně zastoupených žákovských kategoriích zvítězili Lukáš Michálek (Netopýři Most) mezi mladšími žáky a Dominik Tóth (BHC 4.ZŠ Most) mezi žáky staršími.

V tomto týdnu vyrážejí stolní hokejisté do Brna k turnaji nejvyšší kategorie ČP36.