1.liga: pád na dno tabulky

V ne 29. března 2015 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva.

Ve druhém kole šprtcové 1.ligy sehrál BHC StarColor Most v Brně hned tři utkání. Musel se v nich obejít bez tradičních opor Fleišmana a Blažka. Naopak se skvěle uvedl Matěj Šanoba, povolaný z „B“ týmu, který se dokonce stal hráčem kola. Ani jeho příspěvek, ani snaživý výkon dalších hráčů, nevedl k bodovému zisku. Mostecký tým postupně podlehl domácímu Doudeen Teamu 6:12, ostravským Šprtmejkrům 9:11 i SHL SDS Exmost Brno 7:11 a klesl na poslední místo v tabulce. Kompletní výsledky a statistiky jsou k dispozici na webu Unie hráčů stolního hokeje.

V Meziboří se pak hrálo druhé kolo české skupiny druhé ligy. Domácí postavili oproti úvodnímu kolu hodně omlazenou sestavu a bylo to znát na menším bodovém zisku. Družstvo BHC 4.ZŠ Most ani tentokrát řádně neodehrálo své zápasy a zůstává na poslední příčce. Přeci jen lépe si vede BHC StarColor Most „B“. Se sedmi body je na průběžném třetím místě.

Ligové soutěže pokračují v polovině května. BHC StarColor Most míří do mistrovské Dobré Vody u Českých Budějovic, druholigové celky pak do Prahy. Ještě před tím ale čekají BHC StarColor Most pohárové soutěže, nejprve Českomoravský pohár v Brně, poté na domácích stolech premiéra v mezinárodním Poháru WTHA.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

(Český pohár - ČP36)

so 7. září 2019 DOBRÁ VODA U ČESKÝCH BUDĚJOVIC

Ikona Informace Informace

2.liga družstev

ne 6. října 2019 STOCHOV

Ikona Informace Informace

United Energy Czech Open

so 12. října 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Pohár WTHA

ne 13. října 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí