SVČ Most hostilo 24 hodin stolního hokeje

V út 27. října 2015 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci.

Ve dne i v noci hrály v mosteckém Středisku volného času desítky hráčů a hráček stolní hokej. Největší prostor v programu akce s názvem 24 hodin stolního hokeje dostal billiard-hockey šprtec. Ze třiceti šesti vypsaných kol jich rovných třicet absolvoval Martin Tomčala (BHC 4.ZŠ Most) a vedle trofeje pro nejlepšího střelce si odnesl i trofej za vytrvalost, celkově obsadil čtvrté místo. Zvítězil Michal Justra (KSH CorroTech Meziboří). V kategorii žen byla nejlepší Pavla Mišíková (Real Draci 18.ZŠ Most), mezi mladšími žáky Valentina Grimmová ze stejného oddílu a v kategorii starších žáků Daniel Sporer (BHC 15.ZŠ Most).

V air-hockeyovém turnaji zaskočil favority svým vítězstvím Matěj Šanoba. V táhlovém hokeji Chemoplast vyhrál Martin Laštůvka. Ve vloženém Poháru NordCup ve stolním fotbale vybojovala vítězství dvojice Martin Tomčala – Karel Kraček.

Na organizaci akce 24 hodin stolního hokeje finančně přispělo statutární město Most.

Tak trochu stranou zájmu hráčů z Mostecka proběhlo závěrečné kolo první a druhé ligy billiard-hockeye šprtce. BHC StarColor Most měl v posledním kole nejvyšší soutěže volno. Na postavení mosteckého celku se navíc nemohlo prakticky už nic změnit, Most obsadil konečné sedmé místo. Z dramatické medailové zápletky vyšli nejlépe ostravští Šprtmejkři, kteří slaví svůj druhý titul. V závěrečném kole druhé ligy měl volno tým BHC 4.ZŠ Most. Ten obsadil poslední místo a po roce putuje zpět do 3.ligy. Ani BHC StarColor Most „B“ a KSH CorroTech Meziboří neprožily ideální sezónu. V posledním kole ale nepřímo promluvily do boje o postup do finále Druholigového poháru. Oba týmy ve Stochově zaskočily domácí Sokol a připravily jej o postup.

Aktuálně čekají hráče a hráčky billiard-hockeye tři turnaje jednotlivců. Ve Stochově a v Praze budou ještě bojovat o postup na mistrovství ČR 2015, v Meziboří už o body do sezóny 2016.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

(Český pohár - ČP36)

so 7. září 2019 DOBRÁ VODA U ČESKÝCH BUDĚJOVIC

Ikona Informace Informace

2.liga družstev

ne 6. října 2019 STOCHOV

Ikona Informace Informace

United Energy Czech Open

so 12. října 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Pohár WTHA

ne 13. října 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí