Druhé místo z Polish Open

V po 19. října 2015 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci, Mezinárodní turnaje.

K poslednímu turnaji WTHA Tour v billiard-hockeyi šprtci vyrazili stolní hokejisté do polského Sosnowce. V konkurenci čtyř desítek hráčů a hráček z České republiky a Polska byli hodně vidět i zástupci Mostecka. Za vítězným Martinem Kučerou z Brna obsadil druhé místo Jakub Hasil (BHC StarColor Most „B“) a třetí skončil Patrik Purket, mostecký hráč soutěžící za tým Sokola Stochov-Pečky. Těsně pod stupni vítězů skončili čtvrtý Michal Justra (KSH CorroTech Meziboří) a pátý Matěj Šanoba (BHC StarColor Most „B“). Pavla Mišíková (Real Draci 18.ZŠ Most) obsadila třicáté místo. Čtvrté místo stačilo Michalu Justrovi k celkovému vítězství v letošní WTHA Tour.

V následujícím víkendu čeká mostecké hráče akce 24 hodin stolního hokeje, při níž odehrají turnaj ve šprtci, v táhlovém hokeji Chemoplast, v air-hockeyi a vloženou soutěž dvojic ve stolním fotbale. Ve Stochově pak nastoupí také k závěrečnému kolu druhé ligy družstev billiard-hockeye šprtce.