Ondřej Müller vyhrál Pohár města Mostu

V čt 26. listopadu 2015 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci.

Po téměř třech letech se dočkal svého druhého vítězství ve šprtcovém turnaji Českého poháru střední či vyšší kategorie Ondřej Müller (BHC StarColor Most). Poprvé se radoval v lednu 2013 ve středočeských Luštěnicích. Tentokrát oslavil turnajový triumf v domácím prostředí při Poháru města Mostu. Druhé místo si do Brna odvezl Martin Kučera a třetí příčku vybojoval Petr Henych hájící barvy Sokola Stochov-Pečky. Trofej pro vítězku kategorie žen získala Valentina Grimmová (Real Draci 18.ZŠ Most). Mezi staršími žáky byl nejúspěšnější Jakub Schlosser (BHC 4.ZŠ Most) a jako nejlepší mladší žák byl vyhlášen David Kučera (BHC 15.ZŠ Most).

Turnaj proběhl za finanční podpory města Mostu a pořadatelskému Billiard-hockey clubu Most při organizaci pomáhalo mosteckého Středisko volného času, v jehož prostorách byl turnaj odehrán.

V janovské základní škole byl místním kolem zahájen sedmnáctý ročník Ligy škol. Domácího prostředí dokonale využily oba týmy ZŠ Janov a postoupily do oblastního kola. Mostecké místní kolo proběhne v prosinci na 4.ZŠ Most.

Velmi důležité souboje čekají na hráče a hráčky billiard-hockeye šprtce tuto sobotu. V ostravském Best Western Hotelu Vista se nejlepší z nich sejdou a utkají při třicátém šestém mistrovství republiky.