Liga škol jde do finále

V pá 12. února 2016 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva.

Středisko volného času Most hostilo oblastní kolo sedmnáctého ročníku Ligy škol v billiard-hockeyi šprtci. Startovalo osm týmů, které si účast vybojovaly v místních kolech Most, Litvínov a Chomutov a dařilo se hlavně loňským finalistům. Zvítězil tým ZŠ Janov „B“ ve složení Petr Sivák, Ladislav Tokár, Milan Dunka, David Čajkovský před 4.ZŠ Most a ZŠ Janov „A“. Za nimi pak skončili s poměrně velkým bodovým odstupem další účastníci. První dva týmy postupují do celostátního finále a čeká je pořádně daleká cesta. Finálový turnaj proběhne v březnu v Břeclavi.

Již v úterý 16.února se koná další turnaj jednotlivců. Mezibořský CorroTech Cup je zařazen do Českého poháru jako nejnižší kategorie Expres.

• CorroTech Liga škol – billiard-hockey šprtec – oblastní kolo Severozápad: 1. – ZŠ Janov „B“, 2. – 4.ZŠ Most, 3. -ZŠ Janov „A“, 4. – 15.ZŠ Most, 5. – 18.ZŠ Most, 6. – 7.ZŠ Most, 7. – 3.ZŠ Chomutov „A“, 8. – 3.ZŠ Chomutov „B“