Bednář čtvrtý v Dobré Vodě

V út 31. května 2016 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

K druhému letošnímu turnaji nejvyšší kategorie ČP36 se billiard-hockeyisté vypravili do Dobré Vody u Českých Budějovic. Místní klub, v soutěžích družstev historicky vůbec nejúspěšnější, spojil turnaj s oslavou čtvrtstoletí své existence.

Ze zástupců Mostecka se nejlépe vedlo Zdeňku Bednářovi. Kmenový člen BHC Most, který letos hostuje právě v Dobré Vodě, obsadil čtvrté místo a v polovině seriálu tak zůstává ve hře o celkové vítězství v Českém poháru. Velmi dobré čtrnácté místo patřilo Lukáši Fedičovi, mosteckému hráči, který v letošní sezóně hraje bez klubové příslušnosti pouze soutěže jednotlivců. Šestnáctou příčku obsadil Ondřej Müller z BHC StarColor Most. S výjimkou jeho výkonu se ale členové mosteckého „A“ týmu do výsledkové listiny výrazněji nezapsali. Poměrně slušné bodové zisky v boji o účast na mistrovství ČR si připsali žáci Řeháček a Vaníček a ženy Grimmová a Mišíková. Kompletní výsledky budou po zpracování zveřejněny na webu Unie hráčů stolního hokeje.

Do letní přestávky už čekají billiard-hockeyisty pouze turnaje nižších kategorií. Rozhodující fáze sezóny se odehraje na podzim. V následujícím víkendu sice mostecké hráče nečeká žádná soutěž, někteří z nich přesto k zápasům nastoupí. Netradičně v Hospodě u Bradíka odehrají finálová utkání interní klubové soutěže – Mostecké NHL.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

Russia Open

so 28. května 2022 PETROHRAD, Rusko

Ikona Informace Informace

Mistrovství Evropy

so 11. června 2022 MODŘICE

Ikona Informace Informace

(Český pohár - ČP36)

so 18. června 2022 MUTĚNICE

Ikona Informace Informace

(Český pohár - ČP36)

so 12. listopadu 2022 MOST

Ikona Informace Informace

Mistrovství ČR 2022

so 3. prosince 2022 MUTĚNICE

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí