Skončila jarní část sezóny

V út 28. června 2016 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci, Mezinárodní turnaje.

Jarní část sezóny zakončili stolní hokejisté v domácím prostředí regionálními soutěžemi. Nejlépe z nich byl obsazen Pohár 15.ZŠ Most, při němž se představilo na pět desítek účastníků. Celkovým vítězem se stal Milan Dunka ze ZŠ Janov, hned za ním skončila vítězka kategorie žen a dívek Valentina Grimmová reprezentující oddíl Real Draci 18.ZŠ Most. Turnaj v billiard-hockeyi šprtci byl také součástí Sportovního dne Gymnázia Most. Vítězství si odnesl favorizovaný Ondřej Černý (BHC StarColor Most „B“). Radost pořádající škole udělal Martin Potůček, celkově druhý a Michaela Stehlíková, která byla nejlepší v hodnocení žen.

Nekompletní šesté kolo 3.ligy družstev billiard-hockeye šprtce proběhlo na 18.ZŠ Most. Domácímu oddílu Real Draci 18.ZŠ Most se ale příliš nedařilo. Vedoucí příčku si naopak upevnil tým BHC 4.ZŠ Most.

Výsledky všech soutěží budou po zpracování publikovány na webu Unie hráčů stolního hokeje. Během letní přestávky se mostečtí hráči šprtce představí na exhibičním turnaji v maďarském městě Ujszasz. Soutěže pokračují v září.