Stolní hokejisté se představili v Maďarsku

V čt 21. července 2016 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Mezinárodní turnaje.

Dvouměsíční přestávku v soutěžích stolního hokeje přerušil pětici hráčů BHC Most billiard-hockeyový turnaj v maďarském Újszászi. Turnaj Hungarian Open byl sice zařazen i do WTHA Tour jako nižší kategorie Challenger, především ale šlo o představení šprtce v rámci větší akce, jíž byl 21.ročník Hungarian Open ve Vietnamském badmintonu, známém také jako Shuttlecock či Jianzi. Ve šprtcovém turnaji zvítězila Pavla Mišíková před Michalem Justrou a domácím juniorem Dávidem Bakosem. Hlavní soutěže ve hře Shuttlecock se zúčastnilo i české družstvo startující pod názvem Czech Lions a v sestavě i se členy BHC Most Michalem Justrou a Ondřejem Frýbou. Český tým obsadil v konkurenci čtyřiceti družstev z deseti zemí třicátou příčkou. Na další soutěže si mostečtí stolní hokejisté počkají ještě více než měsíc.