Sezónu vítězně začal Jan Matuščín

V po 24. května 2021 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Po téměř půl roce nucené soutěžní přestávky proběhl ve Středisku volného času Most první turnaj v billiard-hockeyi šprtci. Vzhledem k nastaveným opatřením se hrálo ve venkovní části areálu SVČ a turnaj nebyl otevřen pro veřejnost. S nezvyklými podmínkami, kdy hru komplikoval především silný vítr, se nejlépe vyrovnal Jan Matuščín, který v pěti zápasech čtyřikrát zvítězil a jednou remizoval. Bez porážky turnajem prošli také druhý Ondřej Matura a třetí Michal Justra. Turnaj byl zařazen do Českého poháru 2021 jako nejnižší kategorie Expres a také do nové regionální soutěže – United Energy Severočeského poháru 2021.

O dalším programu a podobě šprtcových soutěží bude jednat na začátku června valná hromada Českého svazu billiard-hockey. Zatím se konají pouze soutěže regionální úrovně. V nastávajícím víkendu se sice uskuteční v Petrohradě tradiční mezinárodní turnaj Russia Open, kvůli omezeným možnostem cestování do Ruska bude ale tento podnik pravděpodobně pouze soubojem domácích hráčů a hráček.

VÝSLEDKY

  • Pohár SVČ Most – billiard-hockey šprtec – Český pohár, kat. Expres – 1. Jan Matuščín, 2. Ondřej Matura (oba BHC StarColor Most), 3. Michal Justra, 4. Dalibor Sem (oba SHL CorroTech Litvínov), 5. Josef Jeníček (Real Draci 18. ZŠ Most), atd.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

1.liga družstev

ne 28. listopadu 2021 BŘECLAV

Ikona Informace Informace

Mistrovství ČR 2021

so 11. prosince 2021 MOST

Ikona Informace Informace

Fair Masters TOP8

so 15. ledna 2022 BRNO

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí