Hrálo se v Mostě a v Mutěnicích

V po 20. září 2021 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Z tříčlenné mostecké výpravy se na šprtcovém turnaji v jihomoravských Mutěnicích nejvíce dařilo Daliboru Semovi. V celkovém pořadí obsadil třináctou příčku a zvítězil v hodnocení mladších žáků. Jan Matuščín skončil patnáctý a Jozef Matuščín devatenáctý. Vyhrál modřický Jiří Nakládal.

Ve Středisku volného času Most se hrál Pohár United Energy, zařazený do Českého poháru jako nejnižší kategorie Expres. V místní konkurenci zvítězil Jakub Hasil před Daliborem Semem a Ondřej Frýbou.

V následujícím soutěžním víkendu jedou mostečtí stolní hokejisté opět na jižní Moravu. V Břeclavi se zúčastní 24. ročníku Českomoravského poháru družstev ve šprtci.

  • Mutěnice Open – billiard-hockey šprtec – Český pohár, kat. ČP12 – 1. Jiří Nakládal, 2. Miroslav Škorpík (oba BHC Dragons Modřice), 3. Ladislav Šustáček (SHL Brno), …, 13. Dalibor Sem, 15. Jan Matuščín (oba BHC StarColor Most), 19. Jozef Matuščín (BHC Most)
  • Pohár United Energy I. – billiard-hockey šprtec – Český pohár, kat. Expres – 1. Jakub Hasil, 2. Dalibor Sem, 3. Ondřej Frýba, 4. Matyáš Vaníček, 5. Jan Matuščín (všichni BHC StarColor Most), atd.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

(Český pohár - ČP36)

so 12. února 2022 BŘECLAV

Ikona Informace Informace

2.liga družstev

ne 27. února 2022 KADOLEC, ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Ikona Informace Informace

2.liga družstev

ne 20. března 2022 MOST

Ikona Informace Informace

2.liga družstev

ne 1. května 2022 MODŘICE

Ikona Informace Informace

2.liga družstev

ne 22. května 2022 BOSKOVICE, BRNO

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí