Čtvrté místo v Českomoravském poháru družstev

V út 28. září 2021 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva.

Potřetí během čtyř týdnů vyrazili mostečtí stolní hokejisté na turnaj na jižní Moravu, tentokrát do Břeclavi k týmové soutěži – 24. ročníku Českomoravského poháru v billiard-hockeyi šprtci. Startovní listina byla oproti předchozím ročníkům méně početná, ale zato velmi kvalitní. Z deseti prvoligových celků chyběly jen dva. Nižší soutěže a „hobby“ týmy byly naopak zastoupeny pouze díky Mutěnicím. Základní část, která měla určit finálovou pětici, se hrála jednokolově každý s každým a přinesla řadu překvapivých výsledků. A o postupujících nebylo jasno do posledního kola. Výborným závěrem do finálové pětice z pátého místa s bilancí tři výhry, tři remízy a dvě prohry postoupil i BHC StarColor Most. Pětice finalistů se následně utkala každý s každým v tříkolových zápasech. V nich už měli navrch favorité. Mostečtí podlehli vysoko pozdějšímu vítězi turnaje brněnskému Doudeen Teamu 0:6, týmu SHL Brno 2:6 a svedli velkou, nicméně neúspěšnou bitvu s Dragons Modřice (1:2). Alespoň o jednu pozici na konečné čtvrté místo se mosteckým povedlo výsledek ze základní části vylepšit po remíze 3:3 a lepším brankovém skóre v zápase s domácími Gunners Břeclav.

V dalším programu se mostečtí stolní hokejisté představí v domácím prostředí Střediska volného času. V pátek 8. října se zde bude hrát turnaj v air-hockeyi, o den později pak turnaj ve šprtci. Pozvánky na obě akce, včetně informace o možnostech přihlášení, jsou zájemcům k dispozici na webu www.svc-most.cz .

VÝSLEDKY

  • 24. ročník Českomoravského poháru družstev – billiard-hockey šprtec – Břeclav1. Doudeen Team, 2. SHL Brno, 3. Dragons Modřice, 4. BHC StarColor Most, 5. Gunners Břeclav, 6. Prague NHL, 7. BOS Team, 8. Draci Modřice, 9. Šprti Mutěnice

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

1.liga družstev

ne 28. listopadu 2021 BŘECLAV

Ikona Informace Informace

Mistrovství ČR 2021

so 11. prosince 2021 MOST

Ikona Informace Informace

Fair Masters TOP8

so 15. ledna 2022 BRNO

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí