Domácí hráči ovládli šprtcový Pohár CorroTech

V pá 15. října 2021 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Ke šprtcovému turnaji nejvyšší kategorie ČP36 s názvem Pohár CorroTech se do Střediska volného času Most sjelo šest desítek hráčů a hráček ze všech koutů republiky. Body z této akce budou totiž mít velký význam v konečném hodnocení Českého poháru 2020/21, které je mj. určující pro postup na mistrovství republiky. A turnaj se domácím povedl nad očekávání. Celkově zvítězil Jan Matuščín (BHC StarColor Most), zároveň si odnesl i trofej pro nejlepšího juniora. Druhé místo obsadil Pavel Alexandrov (Šprtmejkři Ostrava) a třetí byl Matyáš Vaníček (BHC StarColor Most). Do první desítky se prosadili také další hráči BHC StarColor Most 4. Ondřej Frýba, 7. Marek Těšitel – zároveň nejlepší mezi staršími žáky – a 8. Michal Justra. V dalších hodnocených kategoriích vyhráli: kat. ženy Valentina Grimmová (Real Draci 18.ZŠ Most), kat. veteráni Karel Racek (Prague NHL), kat. ml. žáci  Lukáš Bušo (SVČ Most). BHC Most zvítězil i v hodnocení zúčastněných klubů, druhé místo patřilo THE Orel Bohunice a třetí BHC Dobrá.

Mostečtí dlouhodobě dbají i na výchovu další hráčské generace, proto pořádají i turnaje nižších kategorií určené mj. pro rozvoj žákovské a mládežnické základny. Letos mezi ně patří i seriál turnajů s názvem Pohár United Energy. V jeho druhém díle startovali pouze hráči věkové kategorie mladší žáci. Nejlepším z nich byl Vlastimil Třasák (BHC 15.ZŠ Most).

VÝSLEDKY

  • Pohár CorroTech – billiard-hockey šprtec (kat. ČP36) – Most – 1. Jan Matuščín (BHC StarColor Most), 2. Pavel Alexandrov (Šprtmejkři Ostrava), 3. Matyáš Vaníček (BHC StarColor Most), atd.
  • Pohár United Energy II. – billiard-hockey šprtec (kat. Expres) – Most – 1. Vlastimil Třasák, 2. Tomáš Stejskal, 3. Miroslav Péter (všichni BHC 15.ZŠ Most), atd.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

1.liga družstev

ne 28. listopadu 2021 BŘECLAV

Ikona Informace Informace

Mistrovství ČR 2021

so 11. prosince 2021 MOST

Ikona Informace Informace

Fair Masters TOP8

so 15. ledna 2022 BRNO

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí