Matyáš Vaníček třetí na Borovina Open

V st 19. července 2023 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

V rámci soustředění týmu Gunners Břeclav se v Podhradí nad Dyjí konal také billiard-hockeyový turnaj. V kvalitně obsazeném turnaji se z mostecké čtveřice nejvíce dařilo Matyáši Vaníčkovi, který obsadil třetí příčku. Další mostečtí hráči se umístili ve druhé desítce výsledného pořadí. Zvítězil Martin Vrána z mistrovského Doudeen Teamu.

Hrálo se i v Mostě. Středisko volného času Most uspořádalo sedmý ročník příměstského tábora zaměřeného na stolní hokeje. Jeho součástí byly i turnaje regionální úrovně. Ve šprtci a v táhlovém hokeji Chemoplast byl nejlepší Jan Krmenčík, v air-hockeyi Viktor Kuljavcev. Účastníci tábora si air-hockey zahráli i při návštěvě pražského zábavního centra Majalandu. Na stolech, kde se bude v roce 2024 hrát o tituly mistra světa, byl tentokrát nejlepší Dalibor Sem.

Během prázdninových měsíců je možné si zahrát billiard-hockey šprtec v SVČ Most každou středu od 18 hod. Propozice Letní ligy SVČ Most jsou k dispozici na www.svc-most.cz .

STOLNÍ HOKEJ – VÝSLEDKY

• 2. Borovina Open – Podhradí nad Dyjí – billiard-hockey šprtec – Český pohár, kat. ČP12: 1. Martin Vrána (THE Orel Bohunice), 2. Vít Vondál (BHK IQ Boskovice), 3. Matyáš Vaníček (BHC StarColor Most), 4. Vojtěch Brauner, 5. Erik Stohanzl (oba Gunners Břeclav), …, 12. Lukáš Michálek, 17. Michal Justra, 18. Jan Matuščín (všichni BHC StarColor Most)
  • Letní pohár SVČ Most – billard-hockey šprtec – Český pohár, kat. Expres: 1. Jan Krmenčík, 2. Oliver Čermák (oba BHC CorroTech Most), 3. Tomáš Kodýtek, 4. Lukáš Bušo, 5. David Koman (oba BHC StarColor Most), atd.
  • Letní pohár SVČ Most – táhlový hokej Chemoplast – Český pohár, kat. C: 1. Jan Krmenčík, 2. Oliver Čermák, 3. Dalibor Sem, 4. David Koman, 5. Tomáš Kodýtek (všichni SVČ Most), atd.
  • Prague Cup – Majaland Praha – air-hockey – Český pohár, kat. C: 1. Dalibor Sem, 2. Oliver Čermák, 3. David Koman, 4. Tomáš Kodýtek, 5. Jan Krmenčík (všichni SVČ Most), atd.
  • Letní turnaj SVČ Most – air-hockey – Český pohár, kat. C: 1. Viktor Kuljavcev (SVČ Most), 2. Kseniia Savina (Lejdýs Most), 3. Eliáš Drenčko, 4. Marek Valenta, 5. Josef Kratochvíl (všichni SVČ Most), atd.
  • Letní liga SVČ Most 2/2023 – billard-hockey šprtec – Severočeský pohár: 1. Jan Matuščín, 2. Matyáš Vaníček, 3. Dalibor Sem (všichni BHC StarColor Most), 4. Jan Krmenčík (BHC CorroTech Most), 5. David Koman (SVČ Most), atd.