Mostečtí postupují na MČR ve všech kategoriích

V út 16. listopadu 2010 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci.

 Závěrečný pátý díl kvalifikace mistrovství ČR v billiard-hockeyi šprtci zkompletoval v Ostravě celoroční snažení hráčů a hráček o účastnická místa na vrcholné domácí akci. A celková bilance kvalifikačních bojů je pro oddíly z Mostecka velmi lichotivá. Na 31.mistrovství republiky, které se uskuteční poslední listopadový víkend rovněž v Ostravě, bude mít totiž mostecký a litvínovský šprtec zastoupení ve všech kategoriích. V elitní kategorii mužů postoupila s přehledem dvojice Kamil Blažek, Zdeněk Bednář z prvoligového BHC AB STAIN Most. Tradičně silnou reprezentaci bude mít BHC Most a Sdružení mládeže SHSK, Severozápad v žákovských a juniorských kategoriích. V posledních letech unikal postup na MČR mosteckým hráčkám a dlouho se zdálo, že tomu tak bude i v sezóně letošní. Nakonec může hodně šťastný postup slavit Jiřina Mencl (Black Sharks Most), která si na mistrovství republiky ve šprtci zahraje vůbec poprvé. Kompletní výsledky IV.kvartálního turnaje i průběžné pořadí Českého poháru najdete na webu Unie hráčů stolního hokeje.

Trochu stranou hlavního zájmu finišující sezóny byla rozehrána Liga škol. Ta je v podstatě jedinou soutěží stolního hokeje s harmonogramem „podzim–jaro“ a svůj závěr má tedy daleko před sebou. Po litvínovském místním kole se nyní hrálo také kolo mostecké. Vítězem se stal tým 8.ZŠ Most „A“ v sestavě Purket, Vocloň, Baloun. Do prosincového oblastního čtvrtfinále jej doprovodí další medailisté – 4.ZŠ Most „A“ a 8.ZŠ Most „A“ – a také 15.ZŠ Most jako pořadatel. Kompletní výsledky najdete v sekci soutěže .

Ve fotogalerie si také můžete prohlédnout fotky z Ostravy i z místního kola Ligy škol.

V rychlém tempu závěru sezóny je před námi další „anglický týden“. Ve středu se na 15.základní škole v Mostě koná turnaj Žákovské Tour, v neděli je v klubovně BHC Most na býv.13.ZŠ na programu poslední kolo 3.ligy družstev.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

Liga škol - přebor 15.ZŠ Most

čt 13. prosince 2018 MOST

Liga škol - přebor 15.ZŠ Most

pá 14. prosince 2018 MOST

Liga škol - finále

so 26. ledna 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí