Pohanka vyhrál poslední díl Žákovské Tour ve šprtci

V po 22. listopadu 2010 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci.

 Poslední turnaj Žákovské Tour 2010 v billiard-hockeyi šprtci hostila 15.základní škola v Mostě. V konkurenci třech desítek účastníků z Mostu a Meziboří si nejlépe vedl Tomáš Pohanka (Klub dětí Most). Jinak se ale favoritům příliš nedařilo. Leadeři Českého poháru Ondřej Muller (st.žáci) a Roman Reisig (ml.žáci) se museli spokojit s pátým, resp. šestým místem. Těsně před přestupem mezi juniory se naopak poprvé výrazněji do výsledků zapsal Miroslav Rolník (BHC 15.ZŠ Most), který došel až do finále. Příjemným překvapením je také třetí místo Milana Macháčka (Klub dětí Most “B”). Turnaj proběhl za finančního přispění statutárního města Mostu. Kompletní výsledky jsou k dispozici na webu www.smshsk.cz/souteze .

Poslední kolo se odehrálo také v mostecké skupině 3.ligy družstev. Postup do Severočeského třetiligového poháru si zajistila čtveřice Lišáci Most, KSH BAPW.CZ Meziboří, Haluzáci 8.ZŠ Most a BHC 4.ZŠ Most. Výsledky 3.ligy najdete v sekci soutěže stránek BHC Most.

V tomto týdnu čeká stolní hokejisty domácí vrchol sezóny. V Ostravě se utkají o republikové tituly v billiard-hockeyi šprtci i v táhlovém hokeji Chemoplast.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.