Z Valné hromady Unie hráčů stolního hokeje

V pá 3. prosince 2010 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality.

Součástí mistrovství ČR byla tradičně i Valná hromada Unie hráčů stolního hokeje. A také tradičně bylo jednání bouřlivé. Přesto ale byla většina bodů programu zdárně dořešena. Nedořešené projedná lednová Rada zástupců. Plný zápis jednání VH bude (po zpracování) na vyžádání k dispozici v sídle klubu. Pro potřeby klubového webu jsou vybrány pouze body, které se bezprostředně týkají naší činnosti:

  • Mění se schéma Českého poháru jednotlivců. Do konečného pořadí se budou započítávat 3 nejlepší výsledky z turnajů kategorie ČP36 (bývalé kvartální + Czech Open) + 2 nejlepší z ostatních kategorií – ČP24 (dříve kat. B – zřídka vyhlašované), ČP12 (dříve kat.C – časté standardní weekendové turnaje) a Expres (nová kategorie – místní turnaje v libovolné dny; nízké bodování). MČR se nově do Českého poháru nepočítá.
  • Turnaje ČP36 budou celkově čtyři – Most (19.února), Brno (14.května), Ostrava (10.září) a Praha-Czech Open (15.října). Tři nejlepší výsledky se hráči započítají. Turnaje kategorií ČP12 a Expres bydou vyhlašovány průběžně. Turnaje kategorií ČP24 mohou být maximálně tři v sezóně a příp. pořadatelé je musejí vyhlásit již na začátku sezóny.
  • Ondřej Černý se stal na období 2010-2014 zástupcem Unie HSH ve WTHA a tím zároveň členem řídího výboru UHSH.
  • Pořadatelství finále 2.ligy družstev se bude pravidelně střídat mezi pražskou a brněnskou skupinou.
  • BHC Most se stal pořadatelem Českomoravského poháru družstev. Hrát se bude 12.-13.listopadu, pravděpodobně na 15.ZŠ v Mostě.

- – - – -

Na jiném fóru byly schváleny pořadatelé a termíny dalších soutěží následující sezóny. Mistrovství ČR se uskuteční 26.listopadu 2011 v Boskovicích. Finále Ligy škol a Žákovské Tour bude hostit Praha ve dnech 26.-27.března. Reprezentanti pojedou na mistrovství Evropy až do dalekého Petrohradu (27.-29.května). Mezinárodní termínová listina otevřených turnajů je k dispozici na webu WTHA – www.billiardhockey.com .

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.