Most veze z Brna první ligové body

V st 16. března 2011 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva.

Těžkou úlohu v podobě tří zápasů s ambiciózními celky měl v úvodním kole 1.ligy družstev billiard-hockeye tým BHC AB STAIN Most. Hned v prvním  utkání dne ale dokonale zaskočil brněnský Doudeen Team. Na začátku si vypracoval slibný náskok, který i přes urputnou snahu soupeře udržel až do konce střetnutí. Do tabulky si tak mostečtí připsali body za výhru 12:7. Další program již mosteckým bodový zisk nepřinesl. Šprtmejkrům Ostrava podlehl Most vysoko 5:16 a SHL Brno 6:12.

Ve druhé lize se hrálo v Pečkách již druhé kolo. Lišáci Most navázali na svůj výkon z domácích zápasů a v Pečkách porazili domácí Saints 8:1, Boršov nad Vltavou 4:1 a remizovali s Litvínovem a s ESH Praha, v obou případech 3:3. Litvínov k hubeným dvěma bodům z prvního kola přidal tentokrát lepší příděl. Kromě remízy s Mostem si poradil 5:1 s Boršovem a se Saints Pečky 7:1. Na závěr pak ale podlehl ESH Praha 0:5.

Další kolo soutěží družstev je na programu v polovině dubna. V 1.lize přivítá BHC AB STAIN Most v klubovně na býv.13.ZŠ BHK Orel Boskovice a úřadujícího mistra ČR BHC Dragons Brno. Ve druhé lize cestuje Litvínov do Dobré Vody u Českých Budějovic, kde má domácí prostředí Boršov nad Vltavou. Lišáci Most mají tentokrát volné kolo.

Kromě první a druhé ligy družstev se hrál také jeden turnaj jednotlivců, nižší kategorie Expres. Při Poháru 4.ZŠ Most byl nejlepší Martin Tomčala.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.