Fleišmanův triumf ve Žďáru nad Sázavou

V út 1. listopadu 2011 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Neobvykle pestré složení účastníků měl jeden z posledních turnajů letošního Českého poháru v billiard-hockeyi šprtci. V novém systému pohárového hodnocení hrají svou roli i menší regionální turnaje a mnoho hráčů a hráček se ještě na poslední chvíli snaží zvrátit konečné pořadí Českého poháru. Bojuje se na čelních pozicích i na hraničních místech zaručujících postup na mistrovství ČR. Ve Žďáru nad Sázavou proto startovali nejen hráči z Vysočiny a z jižní Moravy, ale také např. z Frýdku-Místku, Peček, Prahy, Dobré Vody a rovněž z Mostecka.

Z pětičlenné severočeské výpravy měl žďárský podnik největší význam pro Tomáše Fleišmana. Ten i ve své premiérové sezóně mezi muži bojuje o čelní pozice, na něž byl zvyklý z mládežnických kategorií. Ve Žďáru nad Sázavou přidal své letošní páté turnajové vítězství, posunul se na průběžnou třetí příčku Českého poháru a hodně se přiblížil účasti na mistrovství světa 2012. Výbornou čtvrtou příčku obsadil na Vysočině Ondřej Müller, již jistý vítěz Českého poháru starších žáků.

Slušná umístění ve druhé desítce přidali Kamil Blažek a mezibořský Daniel Pícha a tak jediným nespokojeným účastníkem výpravy mohl být Patrik Purket, který obsadil jedenačtyřicáté místo.

Český pohár jednotlivců 2011 příští týden definitivně uzavře turnaj o Pohár Europe Direct Most. Hraje se v neděli 13.listopadu v tělocvičně 15.ZŠ Most a zúčastnit se jej mohou registrovaní i neregistrovaní hráči. Příští týden bude vůbec bohatý na turnaje ve stolním hokeji. Ve středu v Meziboří a v pátek v Mostě se hrají místní kola Ligy škol. O víkendu je kromě Poháru Europe Direct Most na programu také United Energy Českomoravský pohár družstev.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

Liga škol - přebor 15.ZŠ Most

čt 13. prosince 2018 MOST

Liga škol - přebor 15.ZŠ Most

pá 14. prosince 2018 MOST

Liga škol - finále

so 26. ledna 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí