Zahájil 13.ročník Ligy škol ve šprtci

V ne 13. listopadu 2011 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva.

Za účasti čtrnácti družstev ze sedmi škol zahájil v Meziboří a v Mostě místními koly již třináctý ročník Ligy škol v billiard-hockeyi šprtci. V Meziboří se z vítězství radovalo družstvo ZŠ Janov „A“ (Roman Holub, Martin Sinu, David Tulej). Druhé místo obsadil tým SSZŠ Litvínov „B“ a třetí příčku ZŠ Meziboří „A“.

Na 15.ZŠ Most se z vítězného vstupu do ročníku radoval favorit – 8.ZŠ Most „A“ (T.Baloun, P.Šlégr, R.Reisig, J.Struhovský). Výběr 8.ZŠ Most v březnu triumfoval v celostátním finále Ligy škol. Při obhajobě se bude ale muset vyrovnat s odchodem opor Purketa a Vocloně na střední školy. Druhé místo patří 10.ZŠ Most „A“ a třetí po dramatickém průběhu 4.ZŠ Most „A“.

Medailisté obou kol si zajistili postup do krajského kola, které proběhne v prosinci v Třebenicích. Při mosteckém kole Ligy škol byly předány také trofeje nejlepším účastníkům Česko-saské ligy 2011. Vítězství v této soutěži vybojovali Edward Malkinski, Kristýna Srbová (oba BHC 15.ZŠ Most) a tým SVČ Most.