Fleišman vítězem Poháru města Meziboří

V ne 18. března 2012 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Český pohár jednotlivců v billiard-hockeyi šprtci pokračoval v Meziboří turnajem o Pohár města Meziboří. Přestože byl turnaj zařazen do soutěží jako podnik střední úrovně ČP12, mezi čtyřmi desítkami účastníků byly s jedinou výjimkou zastoupeny pouze oddíly regionu. Větší prestiži akce chyběli tentokrát především hráči středočeských a pražských klubů. Podle předpokladů se tak prosadili členové mosteckého „A“ týmu. Zvítězil Tomáš Fleišman, třetí místo obsadil Kamil Blažek a v první desítce se umístili ještě tři jejich spoluhráči. Druhým a čtvrtým místem Maříka a Fediče o sobě opět dali vědět hráči ambiciózního druholigového oddílu Old Friends Most.

Za finanční podporu města Meziboří se na domácím turnaji odměnili mezibořští hráči. Kategorii žen vyhrála Jana Šrůmová, mezi staršími žáky byl nejlepší David Červený (oba KSH ZŠ Meziboří). Pohár za prvenství v kategorii mladších žáků vybojoval Jakub Fabry (BHC 4.ZŠ Most).

Žákovské soutěže budou hlavním bodem programu soutěží tohoto týdne. V Kroměříži se odehrají dva finálové turnaje této kategorie – Liga škol družstev a Žákovská TOP16 jednotlivců.

Kompletní výsledky Poháru města Meziboří budou po zpracování zveřejněny na webu Unie hráčů stolního hokeje.