Mezibořský Expres pro Bednáře

V út 29. ledna 2013 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Turnaj regionální úrovně Expres přilákal do Meziboří třicet čtyři účastníků. Na přední příčky výsledkové listiny se podle předpokladů prosadili zástupci zúčastněných prvoligových oddílů. Zdeněk Bednář (BHC AB STAIN Most) jako vítěz turnaje byl nicméně jistým překvapením, zejména vzhledem k nepřesvědčivému výkonu o týden dříve v Luštěnicích. Druhé místo pro FS Stochov-Pečky vybojoval Štefan Prokop, třetí skončil Ondřej Müller z BHC AB STAIN Most. Závěr první desítky turnajového pořadí opanovali vítězové žákovských kategorií Vojtěch Jandečka (BHC 15.ZŠ Most – ml.žáci) a Tomáš Sýkora (SHL Celio Litvínov – st.žáci). Z početné domácí ekipy se nejlépe prezentovali osmý Tomáš Komůrka (KSH Celio ZŠ Meziboří) a jedenáctý Lukáš Kaprhál (KSH StarColor ZŠ Meziboří). Výsledky turnaje a průběžné pořadí budou po zpracování zveřejněny na webu Unie hráčů stolního hokeje, již teď se tamtéž můžete podívat na výběr turnajových fotek.