Hrálo se o Pohár 4.ZŠ Most

V pá 8. února 2013 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Soutěže v billiard-hockeyi šprtci pokračovaly turnajem jednotlivců nejnižší kategorie Expres. Za společného pořadatelství ŠSK 4.ZŠ Most a BHC Most se hrálo o Pohár 4.ZŠ Most. Mezi dvaceti účastníky měla početní převahu pořádající 4.základní škola Most, na nejvyšší příčky se ale prosadili favorité z prvoligových a druholigových oddílů. Vítězem se stal Ondřej Müller (BHC AB STAIN Most). Nejlepší z domácích byl na čtvrtém místě Lukáš Cibrik, vítěz kategorie starší žáci. Kategorii mladších žáků vyhrál Jakub Schlosser, nejmladší účastnicí byla Lada Semová.Výsledky a fotografie z turnaje si prohlédněte na webu Unie hráčů stolního hokeje.

V příštím týdnu se hraje v Mostě další turnaj Českého poháru v billiard-hockeyi šprtci. Pohár Celio, a.s. proběhne na 15.ZŠ Most a v sázce tentokrát bude hodně bodů. Na turnaji nejvyšší kategorie ČP36 se očekává více než stovka účastníků ze všech koutů republiky.