Pohár SVČ Most pro Martina Kučeru

V út 21. dubna 2015 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci, Mezinárodní turnaje.

Padesát pět hráčů a hráček billiard-hockeye šprtce se sešlo ve Středisku volného času v Mostě a vytvořili tak důstojnou účast Poháru SVČ Most, turnaji kategorie ČP12. Přestože většina účastníků byla z Mostecka,  na nejvyšší příčku výsledkové listiny se neprosadil nikdo z místních, ale ostřílený Martin Kučera z Brna. Druhé místo patří Petru Henychovi (Sokol Stochov-Pečky) a třetí pak Ondřeji Müllerovi z mosteckého prvoligového týmu BHC StarColor Most. Trofej pro nejlepšího staršího žáka si do Meziboří odvezl Jan Chládek, další dvě dílčí vítězství už zůstala v Mostě. Nejlepším mladším žákem byl Jan Matuščín (BHC 4.ZŠ Most) a v kategorii žen a dívek zvítězila Pavla Mišíková (Real Draci 18.ZŠ Most).

V tomto týdnu vyráží BHC StarColor Most do Brna na Českomoravský pohár družstev. Na začátku května se pak opět billiard-hockeyisté představí v Mostě. Ve dnech 8.-10.května proběhne na mostecké 15.ZŠ United Energy Víkend stolního hokeje, jehož součástí jsou i Czech Open a Pohár WTHA v billiard-hockeyi šprtci.

Starší článek „

Novější článek „


Další články neleznete v archivu článků.

Kalendář akcí

(Český pohár - ČP36)

so 7. září 2019 DOBRÁ VODA U ČESKÝCH BUDĚJOVIC

Ikona Informace Informace

2.liga družstev

ne 6. října 2019 STOCHOV

Ikona Informace Informace

United Energy Czech Open

so 12. října 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Pohár WTHA

ne 13. října 2019 MOST

Ikona Informace Informace

Zobrazit více akcí