Mostečtí se zúčastnili turnaje v Praze

V ne 10. dubna 2016 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - jednotlivci.

Mezi pěti desítkami účastníků pražského Roháč Cupu v billiard-hockeyi šprtci se představila také pětice mosteckých hráčů. Nejlépe si z nich vedl Lukáš Fedič, který letos není registrován v žádném klubu a hraje pouze soutěže jednotlivců. Obsadil šesté místo. Relativně slušná umístění zaznamenali jedenáctý Michal Justra (BHC StarColor Most) a patnáctý Jakub Novotný (BHC StarColor Most „B“). Nepříliš úspěšnou prověrkou před mistrovstvím světa byl pražský turnaj pro Matěje Šanobu (BHC StarColor Most). Skončil dvacátý druhý. Vůbec se v Praze nedařilo Jiřímu Vágnerovi (BHC StarColor Most „B“), celkově čtyřicátému prvnímu. V turnaji zvítězil Lukáš Tkáč z Prahy.

V tomto týdnu bude pozornost stolních hokejistů upřena do Mostu. Ve Středisku volného času se od čtvrtka do neděle vystřídá na dvě stovky hráčů a hráček v hlavních i doprovodných soutěžích mistrovství světa.