BHC StarColor Most vyhrál 2. ligu šprtce

V čt 3. listopadu 2022 napsal Jakub Hasil do kategorií Aktuality, Domácí soutěže - družstva, Domácí soutěže - jednotlivci.

K finálovému turnaji 2. ligy družstev billiard-hockeye šprtce odjížděl BHC StarColor Most „A“ do Boskovice v pozici druhého týmu základní části. Finále už ale bylo jednoznačně v mostecké režii. Mostečtí postupně porazili Kadolec 5:1, Střelice 6:1, Bohunice 5:3 i domácí Boskovice 6:0. Ve finálovém turnaji nastoupili v sestavě Matyáš Vaníček, Marek Těšitel, Ondřej Frýba a Dalibor Frýba.

Z trojice mosteckých zástupců na turnaji Dragons Cup v Modřicích si nejlépe vedl Marek Těšil, který obsadil jedenácté místo. Zvítězil domácí Miroslav Škorpík.

Ve Středisku volného času Most se tentokrát hrály pouze turnaje regionální úrovně. V Podzimním turnaji StarColor ve šprtci byl nejlepší Oliver Čermák (SVČ Most). V air-hockeyovém turnaji žáků SSZŠ Litvínov vyhrál Vojtěch Tojnar.

V termínu 12. – 13. listopadu 2022 hostí mostecké Středisko volného času United Energy Víkend stolního hokeje. Přijďte si zahrát nebo se třeba jen podívat na otevřené turnaje v billiard-hockeyi šprtci, air-hockeyi a táhlovém hokeji Chemoplast. Pozvánka na akci je k dispozici na webu www.svc-most.cz .

VÝSLEDKY

• Druholigový pohár – finále – Boskovice – billiard-hockey šprtec – 1. BHC StarColor Most „A“, 2. Sokol, Střelice, 3. BHK IQ Boskovice „B“, 4. THE Orel Bohunice, 5. SHK Kadolec „A“
  • Dragons Cup – Modřice – billiard-hockey šprtec – Český pohár, kat. ČP12 – 1. Miroslav Škorpík (Dragons Modřice), 2. Adam Kuráň (Gunners Břeclav), 3. Jakub Řehoř (Dragons Modřice), …, 11. Marek Těšitel, 21. Lukáš Michálek, 23. Matyáš Vaníček (všichni BHC StarColor Most)
  • Podzimní turnaj StarColor – SVČ Most – billiard-hockey šprtec – Severočeský pohár – 1. Oliver Čermák (SVČ Most), 2. Michal Justra, 3. Matyáš Vaníček (oba BHC StarColor Most), atd.
  • Turnaj SSZŠ Litvínov – SVČ Most – air-hockey – Český pohár, kat. „C“ -  1. Vojtěch Tojnar, 2. Jan Klíma, 3. Lukáš Tutko (SSZŠ Litvínov), atd.